•   Na Luhách 3625/7,  Ústí nad Labem, 400 01
  •   +420 602 737 524
  •   info@torodesign.cz

Partneři

Abychom uspokojili požadavky našich klientů v maximální možné míře, pečlivě vybíráme naše obchodní partnery. Od nich nakupujeme kvalitní výrobky a objednáváme i například některé dílčí služby, na které se specializují. Kombinací vysoce kvalitních výrobků a služeb se nám daří u našich zákazníků realizovat zakázky, ze kterých jsou oni a tím i samozřejmě my nadmíru a vždy spokojeni či nadšeni.

 

Arturo design

Dodavatel technologií pro vytváření jedinečných a originálních podlah pro nekonečně možné varianty uplatnění. Je specialistou na vysoce kvalitní pryskyřicové materiály, ze kterých pak vytváříme atraktivní designové podlahy našim zákazníkům. Přesně dle jejich představ.


Kroys Truck Centrum

Firma poskytující full servis v rámci oprav nákladních vozidel všech možných i nemožných :-) značek a výrobců. Zde jsme si měli možnost v poměrně náročných až zatěžkávacích podmínkách otestovat, že naše podlahy drží "fazonu" i pod koly těchto kolosů.


Diestra CZ s.r.o.

Dodavatel komplexních řešení v oblasti informačních technologií. Firma se zaměřuje zejména na dodávky moderních bezpečnostních systémů, které chrání firemní počítačové sítě a data, které jsou v nich zpracovávána.

Centrum podpory